Bedrijf
PwC
Type
Vacature
Locatie
Landelijk
Branche / Vakgebied
Accountancy
Taal
Nederlands
Website
http://www.pwc.nl/carriere

Omschrijving

In één dag je accountancycontract op zak

Wil jij in één dag laten zien wat je in huis hebt, ontdekken wat PwC jou als toekomstig accountant kan bieden en direct een starterscontract ontvangen? Grijp dan nu de unieke kans en doe mee aan één van onze Accountant in één dag events. Aan het einde van de dag weet jij of je in september 2019 gaat starten met ons tweejarig accountancy traineeship, The Associate Academy.

Tijdens Accountant in één dag vertellen we je alles over The Associate Academy en nemen we jou mee op reis door PwC. Je maakt kennis met PwC door o.a. het spelen van een game, je krijgt een rondleiding op ons kantoor en je krijgt de kans om kennis te maken met wellicht jouw toekomstige collega’s. Er zijn collega’s aanwezig, van associate tot partner. Dus grijp je kans en vraag ze alles wat je altijd al hebt willen weten over werken bij PwC. Verder bestaat de dag uit verschillende activiteiten en een selectieronde, waarna je dezelfde dag nog hoort of PwC je een scriptiestage- en/of starterscontract aanbiedt.

Wie ben je?

Je bent een aanstormend talent en wilt graag starten als accountant (associate) of scriptant bij PwC. Je bent gedreven, neemt verantwoordelijkheid voor je eigen carrière en creëert graag meerwaarde bij klanten.

  • Je zit in je eindfase van je Master-opleiding met een accountancy achtergrond of je bent onlangs afgestudeerd;
  • Je bent een ambitieuze doorzetter;
  • Je spreekt en schrijft met zelfvertrouwen;
  • Je bent flexibel, kunt goed planmatig werken en werkt graag in een team.

Data en locaties

De Accountant in één dag events zijn van 13.00 – 20.00 uur op één van onderstaande PwC kantoren.

Meld je nu aan!

Er is plek voor maximaal 15 studenten per kantoor, dus aarzel niet en meld je aan!

Benieuwd wat PM voor jou kan betekenen? Word lid!

Lid worden (€1,-)