Bedrijf
KroeseWevers
Type
Vacature
Locatie
Emmen/Deventer/Enschede
Branche / Vakgebied
Accountancy
Vereiste taal
Nederlands

Omschrijving

IT-Auditor (Deventer, Doetinchem, Emmen, Enschede)

Ontcijfer jouw professionele en persoonlijke ambities bij KroeseWevers.

iStock-1025744818.jpg

Heb je een afgeronde hbo of wo opleiding Accountancy, Bestuurlijke Informatica, (Technische) Bedrijfskunde of een vergelijkbare studie afgerond? Volg jij een studie EDP/IT-auditor om je RE-titel te behalen of heb jij deze al behaald? Ben jij iemand met een helicopterview die snel verbanden legt, die afwijkingen en/of risico’s signaleert en altijd procesoptimalisatie ziet voor bedrijven? Ben je professioneel kritisch én ben je op zoek naar een leuke baan? Dan is deze optelsom snel gemaakt: wij hebben de vacature die op jouw lijf geschreven is!

Ons Audit-team is op zoek naar versterking. We zoeken een prettige collega die de verbinding kan maken tussen cijfers, mensen en (informatie-) technologie. Een collega die zelf initiatieven neemt en durft te zeggen waar het op staat.

Binnen KroeseWevers Audit werken we voor verschillende cliënten in teams die vaak wisselen van samenstelling, omdat wij de juiste expertises voor de cliënt willen inzetten. Geen dag is hetzelfde. Dit maakt het werk afwisselend en geeft jouw de mogelijkheid veel te leren. Vanuit welke locatie of cliënt je ook werkt, onze IT-Audit collega’s zijn gevestigd op de locatie Doetinchem en kunnen je zowel face-to-face als middels diverse kanalen ondersteuning geven die je nodig hebt. We werken hard, maar vinden het ook belangrijk om regelmatig even bij te praten met een kop koffie bij de koffieautomaat of tijdens een gezamenlijke lunchwandeling.

Mark Langenakker, Aspirant Manager IT-Audit, over deze functie: “Het is een erg uitdagende functie, waarbij jij een belangrijke bijdrage levert aan de controleteams van al onze vestigingen. Hierbij zul je gevraagd worden diverse data-analyse projecten bij cliënten op te pakken, maar ook IT-Audits uitvoeren in het kader van de jaarrekeningcontrole.”

De uitdagende functie

Je doet primair onderzoek op het gebied van IT en data-analyse, dit betekent dat:

 • je jouw collega’s van de Audit-praktijk ondersteunt bij de jaarrekeningcontroles;
 • je de (financiële) risico’s, de beheersing en de beveiliging van IT-processen en -systemen bij de cliënt in beeld brengt volgens de geldende wet- en regelgeving;
 • je aandachtspunten signaleert, deze onder de aandacht brengt bij de cliënt en adviseert over oplossingen en/of verbeteringen van processen en systemen;
 • je regelmatig contact hebt met cliënten en je snel het vertrouwen weet te winnen, zodat je zonder moeite de informatie vergaart die je nodig hebt voor je onderzoek;
 • je zet jouw bevindingen op heldere wijze uiteen en legt deze op de juiste wijze vast in het digitale dossier van de cliënt.

1P6A5593.jpg

Jij hebt of bent

 • een afgeronde hbo opleiding Accountancy (enkele jaren werkervaring is een pré), een wo opleiding richting Bestuurlijke Informatica, (Technische) Bedrijfskunde of een vergelijkbare relevante opleiding;
 • je volgt de opleiding EDP/IT-auditor om de RE-titel;
 • aantoonbare affiniteit met IT-Audit opdrachten, processen en systemen;
 • aantoonbare kennis van relevante wet- en regelgeving;
 • nieuwsgierig en wilt je verder te ontwikkelen op jouw vakgebied;
 • zowel mondeling als schriftelijk communicatief vaardig, analytisch sterk, kritisch en proactief;
 • je bent digital-minded, je vindt het leuk om digitaal te werken en vindt het belangrijk om op de hoogte te zijn van nieuwe (digitale) tools.

Wij bieden

 • een marktconform salaris;
 • een leaseauto;
 • een zakelijke mobiele telefoon;
 • een platte organisatie met korte lijnen;
 • 8% vakantiegeld;
 • 31 vrije dagen (waarvan 27 vakantiedagen en 4 ATV dagen);
 • een premievrije pensioenregeling;
 • uitgebreide mogelijkheden om je te ontwikkelen, zowel in jouw vakgebied als op het gebied van professional skills. We hebben een prima studieregeling en een intern (online en offline) opleidingsprogramma waar je gebruik van kunt maken;
 • afwisselend werk in een dynamisch team en dus de kans om elke dag te leren van en met jouw collega’s.

KroeseWevers als werkgever

Bij KroeseWevers kom je in een organisatie met een unieke mix van mensen met verschillende expertises. Ons gezamenlijke doel is het volledig ontzorgen van onze cliënten met ons brede pallet van diensten op het gebied van accountancy, belastingadvies en aanverwante financiële diensten. Het leveren van hoogwaardige kennis, kwaliteit en een persoonlijke benadering is voor ons vanzelfsprekend. Dit doen wij al 40 jaar met veel passie en plezier in een fantastisch team van circa 300 mensen verdeeld over zeven vestigingen in Noord- en Oost-Nederland.

Wil je weten hoe het werken bij KroeseWevers er uit ziet?

Bekijk nu dit onderstaande filmpje.

Solliciteer op deze functie

Spreekt deze vacature je aan en zou je graag op een van onze bovenstaande vestigingen willen werken? Stuur dan je motivatiebrief, je CV en de vestiging van jouw voorkeur naar marell.droste@kroesewevers.nl.  

 • Marèll Droste
 • Recruiter
 • 06 30 68 68 60

Benieuwd wat PM voor jou kan betekenen? Word lid!

Lid worden (€1,-)