Bedrijf
KroeseWevers
Type
Stage
Locatie
Doetinchem,Zwolle,Emmen/Deventer/Enschede,Oldenzaal
Branche / Vakgebied
Accountancy
Vereiste taal
Nederlands

Omschrijving

Stageplekken Samenstel

Wil jij mkb-bedrijven helpen met vraagstukken over hun financiële administratie? Studeer jij hbo Accountancy, Bedrijfseconomie of een relevante wo-opleiding en ben je voor september 2020 op zoek naar een stageplek? Dan is dit de stageplek die jij zoekt! 

Onze samenstelpraktijken zitten gevestigd in:

 • Oldenzaal
 • Doetinchem
 • Emmen
 • Deventer
 • Raalte
 • Zwolle
 • Enschede

Hoe ziet je stageweek er uit?

Wanneer je start als stagiair op de afdeling Samenstel, word je hartelijk opgenomen in het team van Samenstel-collega’s. Je leert snel over de financiële administraties van onze cliënten. Digitalisering en automatisering van financiële processen speelt hierbij een belangrijke, centrale rol. Je krijgt een breed takenpakket, zodat je een goed beeld kan krijgen over de diversiteit aan werkzaamheden binnen de samenstelpraktijk. Zo kun je je theoretische kennis in de volle breedte in praktijk brengen.

Stagiair Samenstel Marèll over stagelopen bij KroeseWevers

Marèll Staman, werkzaam als stagiair op de afdeling Samenstel in Deventer: “KroeseWevers kwam op mij over als een open organisatie met oprecht betrokken collega’s. En dit blijkt zeker waar! Ik heb het ontzettend naar mijn zin gehad en veel geleerd tijdens mijn stage bij KroeseWevers. De gezellige sfeer en oprechte interesse van collega’s maken het dat ik mij echt op mijn plek voelde tijdens mijn stage. Het leuke aan mijn stageperiode bij KroeseWevers vond ik dat ik als stagiaire ook direct mee mocht naar cliënten. Zo voelde ik mij direct betrokken bij de organisatie!”

De werkzaamheden binnen jouw functie:

 • je ondersteunt collega’s en stelt zelfstandig minder complexe jaarrekeningen samen, zowel op kantoor als op locatie bij de klanten;
 • je helpt collega’s met het inrichten, verwerken, koppelen en optimaliseren van administraties, dit kan zowel op kantoor als bij de klant;
 • je leert om digitale dossiers op te bouwen;
 • je stelt tussentijdse rapportages op.

Stagebegeleiding

Tijdens je volledige stageperiode word je begeleid door één van je samenstel-collega’s.

Meld je nu aan!

Spreekt deze stageplek je aan en zou je graag op een van onze bovenstaande vestigingen willen stagelopen? Stuur dan je motivatiebrief, je CV en de vestiging van jouw voorkeur naar marell.droste@kroesewevers.nl.  

 • Marèll Droste
 • Recruiter
 • 06 30 68 68 60

 

Benieuwd wat PM voor jou kan betekenen? Word lid!

Lid worden (€1,-)