Bedrijf
URUS
Type
Vacature
Locatie
Groningen
Sector
Controlling

Omschrijving

Alta Genetics, de grootste KI organisatie ter wereld, is een dynamische, innovatieve speler in de wereldwijde melkveehouderij sector. Vanuit ons Europese hoofdkantoor in Feerwerd ondersteunen we onze Europese vestigingen. Ondanks onze sterke wereldwijde groei zijn we een hecht team met korte lijnen.

Alta Genetics, onderdeel van de URUS Group, zou jou graag verwelkomen aan deze groep, met meer dan 2.000 collega’s verdeeld over 15 landen, meer dan 100 distributeurs in 60+ landen en vele duizenden klanten verspreid over heel de wereld.

Wij zijn per direct opzoek naar een ambitieuze kandidaat die graag wil werken in de dynamiek van een internationale organisatie en die zich in teamverband inzet voor het behalen van de bedrijfsdoelstellingen. Ben jij zeer gemotiveerd en heb je uitstekende financiële, management en communicatie skills? Dan zijn wij op zoek naar jou! In deze functie zal je nauw samenwerken met het finance team en de landenmanagers van onze Europese entiteiten die operationeel verantwoordelijk zijn voor onze business. Het bezoeken van deze landen is hierbij ook “part of the job”. 

Als business controller ben je verantwoordelijk voor de planning en control cyclus van meerdere Europese vestigingen. Je bent proactief en hebt de drive om elke dag je werk beter te doen dan gisteren. In deze rol geef je gevraagd en ongevraagd advies over uiteenlopende zaken. Je bent hands-on en hebt de ambitie om door te groeien en jezelf te blijven ontwikkelen.

Je verantwoordelijkheden:

 • Verzorgen van periodieke (management) rapportages
 • Analyseren van de cijfers en initiëren van verbeteracties
 • Opstellen van begrotingen en forecasts
 • Cash flow projecties
 • Verbeteren van de interne processen

Wij zoeken iemand met:

 • Minimaal HBO werk- en denkniveau in Finance
 • Minimaal 3 jaren werkervaring
 • Goede ICT-vaardigheden en ervaring met ERP systemen en Excel
 • Uitstekende communicatieve vaardigheden, inclusief het vermogen om effectief te kunnen communiceren met interne en externe partijen
 • Sterk analytisch vermogen
 • Ambitieus met drive om verder te groeien
 • Professionele beheersing van de Engelse taal
 • Beheersing van het Pools, Duits en/of Italiaans is geen vereiste maar zeer nuttig
   

Je sollicitatie (CV + motivatiebrief) kun je voor 9 augustus 2019 sturen naar info@koepon.com. Voor inlichtingen kun je contact opnemen met Tjeerd Bennink op +31 594 620980.

Meer informatie over ons bedrijf vind je op www.altagenetics.com en www.urus.org

Benieuwd wat PM voor jou kan betekenen? Word lid!

Lid worden (€1,-)