Locatie: 
Datum:  vrijdag 5 oktober 2018 van 00:00 tot 00:00 uur
Alumniactiviteit Utrecht

Op vrijdag 5 oktober 2018 is het weer zover: de eerste PM-alumniactiviteit van studiejaar 2018/2019 vindt plaats in het mooie Utrecht! Het extra speciale aan deze dag is dat dit de eerste editie is die geheel door de alumniwerkgroep is georganiseerd.

We zullen een drie gangen menu aangeboden krijgen bij Humphrey’s inclusief onbeperkt bier, wijn en fris. Na het eten is er nog een mogelijkheid om een kroeg op te zoeken om te borrelen. De activiteit start om 20.00 uur bij Humphrey’s, Stadhuisbrug 3 Utrecht. Mocht je later willen aanschuiven kunnen we hier vast ook wat voor regelen.

Opgeven kan tot uiterlijk vrijdag 29 september 2018 door een mail te sturen naar vicevoorzitter@studieverenigingpm.com of het online formulier in te vullen hieronder. Eventuele dieetwensen ontvang ik ook graag per mail. De kosten voor dit alles zullen rond de 25 euro bedragen.

Benieuwd wat PM voor jou kan betekenen? Word lid!

Lid worden (€1,-)