Locatie: Groningen
Datum:  dinsdag 8 januari 2019 van 14:00 tot 17:00 uur
Tentamentraining Global Corporate Taxation

Op dinsdag 8 januari 2019 vindt de tentamentraining Global Corporate Taxation (jaar 3) plaats in samenwerking met PwC. Deze training zal plaatsvinden bij PwC Groningen. Aansluitend organiseert PwC een borrel op locatie. Tijdens het klaarstomen voor het tentamen door professionals uit het werkveld krijg je ook een indruk van PwC kantoor Groningen. De inhoud van de training is afgestemd met de tentamenstof en sluit daarom goed aan.

Vorig jaar is de training als zeer goed ervaren door de deelnemende studenten. Ook dit jaar zijn er slechts een beperkt aantal plekken beschikbaar, dus meld je snel aan!

Waar: PwC Groningen
Datum: dinsdag 8 januari
Tijd: 14.00 - 17.00
Kosten: gratis
 
Let op: alle plekken voor de tentamentraining zijn inmiddels gevuld. Het is nog wel mogelijk om je in te schrijven op de reservelijst. 
 

Benieuwd wat PM voor jou kan betekenen? Word lid!

Lid worden (€1,-)