Locatie: The Blokes, Poelestraat 33 Groningen
Datum:  woensdag 27 februari 2019 van 19:45 tot 22:00 uur
Training Stress Management

Recentelijk onderzoek toont aan dat één op de vier studenten kampt met excessieve stressklachten. De toegenomen prestatiedruk als gevolg van sociale media en de invoering van het leenstelsel zouden hiervoor belangrijke oorzaken zijn. Maar wanneer is er sprake van stress en hoe ga je hier mee om? Tijdens de Training Stress Management, georganiseerd in samenwerking met Studievereniging Check, zoeken we naar antwoorden op deze vragen. Ervaringsdeskundige Dianne van der Vlag zal op interactieve wijze vertellen over haar eigen ervaring met stress en hoe ze in haar werk studenten begeleidt met soortgelijke klachten. Gedurende de training worden allerlei tips en tricks gegeven omtrent stress, waar je voor langere tijd profijt van kunt hebben!

Informatie

  • Datum: woensdag 27 februari
  • Tijd: 20:00 - 22:00 uur (inloop vanaf 19:45 uur)
  • Locatie: The Blokes, Poelestraat 33 Groningen
  • Kosten: Gratis

Geïnteresseerd geraakt? Schrijf je nu gratis in via onderstaande button of de PM App!

PS Voor deze training zijn slechts een beperkt aantal plaatsen beschikbaar.

Benieuwd wat PM voor jou kan betekenen? Word lid!

Lid worden (€1,-)