Locatie: Van Nelle Fabriek Rotterdam
Datum:  woensdag 20 november 2019 van 10:00 tot 17:30 uur
NBA Accountantsdag 2019

Op woensdag 20 november 2019 reizen wij met een aantal PM'ers af naar de Van Nelle Fabriek in Rotterdam voor de NBA Accountantsdag 2019. Tijdens deze dag staat het thema risicomanagement centraal:

"Een economische crisis, de opkomst van nieuwe concurrentie of disruptieve technologie: we laten ons vaak verrassen. En dat blijft niet zonder gevolgen, de bestaansduur van beursgenoteerde bedrijven is gehalveerd en bestuurders staan steeds vaker onder druk. Onzekerheid viert hoogtij en juist in deze omgeving is het belangrijk kritisch te blijven op cijfers en interpretaties van de werkelijkheid. Tijdens de Accountantsdag 2019 brengen we risico’s in kaart en krijgen we zicht op het onverwachte."

Lijkt het je leuk om deze dag bij te wonen? Meld je dan nu aan! 

Let op: er zijn een beperkt aantal plekken beschikbaar. 

Benieuwd wat PM voor jou kan betekenen? Word lid!

Lid worden (€1,-)